English
You have no items in your shopping cart

Human Resources

İnsan Kaynakları, Human Resources

ROTAP İNSAN KAYNAKLARI

ROTAP Saatçilik Ailesi olarak uzun yıllardır lüks perakende dünyasında hiç değişmeyen temel ilkelerimizle büyüme devam ediyoruz. Bizi hedeflerimize ulaştıracak olan en güçlü ve temel öğle çalışanlarımızdır. Öncelikli amacımız yenilikçi, dinamik ve kendisini ve işini geliştirmeyi hiç bırakmayan çalışanlarımıza IK olarak gerekli bütün desteği sağlamak. Çalışanlarımızı güçlendiriyoruz, geliştiriyoruz ve aynı zamanda bağlılık ve mutluluklarını en üst düzeyde tutarak katma değer yaratmalarına olanak sağlıyoruz.

Ortak Değerlerimiz

  • Takım ruhu ve dayanışma anlayışına kurumsal başarılarla odaklanmak
  • Yaratıcılık ve yenilikçilik
  • Özgüven sahibi, dinamik, etkin ve üretken nitelikli işgücü oluşturmak

Bu çerçeve doğrultusunda uygun adaylar şirketimize davet edilir. Davet sırasında diksiyon, davranış ve izah yetenekleri değerlendirilerek adayın potansiyeli ve marka değerine katkısı incelenir. Değerlendirme sonrası açık pozisyonlara en uygun adaylar istihdam edilir ve diğer başvurular veri tabanımızda saklı tutulur.

ROTAP Saatçilik Türkiye de toplam 9 Satış Noktası vasıtasıyla müşterileri ile buluşmaktadır. Mağazalarımızın lokasyonu 3 büyük şehrimiz olan İstanbul, Ankara ve İzmir de yer almaktadır. İstanbul’daki mağazalar yerli ve yabancı müşterilerin en yoğun olduğu Zorlu Center AVM, Emaar Square AVM ve lüksün değişmeyen merkezi olan Nişantaşı’nda bulunmaktadır. Ankara’da 2 mağazamız ve İzmir’de 1 bir mağazamız müşterilerimize hizmet vermektedir.

Açık Poziyonlarımız:

  • Satış Danışmanı

Başvuru yapmak için özgeçmişinizi (CV) aşağıda yer alan e-mail adresinize göndermeniz yeterlidir:

rotap @ rotapsaat.com

Özgeçmişiniz tarafımıza ulaştıktan size en kısa sürede ulaşacağız.