Store Locator
My Bag
(0)
You have no items in your shopping cart.

DAVIDOFF Leather Travels Bag SKU: 10332

£1,456.60

£946.79

 • EMAIL
 • PRINT
 • Description
 • Specifications
 • Installment Options
 • Return Policy

Davidoff Deri Seyahat Çantası

Klasik tasarımıyla ciddiyetini koruyan Davidoff deri seyahat çantası, özellikle iş seyahatleriniz için ideal. Hem elde taşımanıza hem de ayarlanabilir formuyla omzunuzda taşımanıza imkan tanıyan çanta, kahverengi derisiyle klas bir duruş sergilerken fermuarlı bölümleri fonksiyonelliğini arttırıyor ve rahat bir kullanım alanı oluşturuyor.

Davidoff Hakkında

Zino Davidoff’un lüks yaşam tarzına duyduğu tutkunun eseri olan marka, Davidoff’un babasından devraldığı işi kısa bir süre içerisinde geliştirmesi ve uluslararası alanda üne kavuşturmasıyla dünyanın en prestijli ve lüks markalarından birine dönüşüyor. Müşteri profili arasında politikacılardan aktörlere ve yazarlara kadar sayısız ünlü bulunan Davidoff, ikonik dizaynları premium içeriklerle birleştiriyor.

İdeallerine sadık kalarak oluşturduğu vizyonla kendi imparatorluğunu yaratan Zino Davidoff; merak duygusu, keşfe ve maceraya duyduğu heyecan ve lüks tutkusuyla üstün bir kaliteye ve kusursuz işçiliğe sahip markasını farklı tasarımlarla geliştirmek için 1980 yılında The Zino Davidoff Group’u kuruyor. Ardında ilkelerine sadık kalmış efsanevi bir miras bırakan Davidoff, bu ışığın rehberliğinde ortaya çıkan The Zino Davidoff Group ile ürün gruplarını genişletiyor ve saat, cüzdan, kalem, çanta, gözlük tasarımlarıyla premium içerikler sunuyor.

Davidoff felsefesinin parçası olan mükemmellikle sonsuz bir kalite ve güven sunan marka, yaratıcı tasarım anlayışı ve ince işçiliğiyle ortaya modern tasarımlar çıkarıyor. 1994 yılında, 88 yıl boyunca dolu dolu yaşanan bir hayata veda eden Zino Davidoff’un ruhu, ürün geliştirmeden pazarlamaya kadar Davidoff markasının her noktasında yaşamaya ve ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Zino tarafından benimsenen bu kaliteyi, stili, özgünlüğü, pozitif ve dürüst yaşam tarzını temsil eden ürünler, tüm dünyadan ilham alan tasarımlarıyla Davidoff tarzının mükemmelliğini yansıtıyor.

Ürün Özellikleri

Product Specifications
MATERIAL:Leather
MATERIAL:Palladium
COLOR:Brown
DIMENSIONS:41.5 x 32.5 x 14.5 cm

Installment Options

 • Bonus
  Bonus Card 2+2 Installments.
 • WorldCard
  WorldCard 2 Installments.
 • Axess
  Axess Card 2+3 Installments.

Return Policy

All products sold by Rotap are guaranteed to be genuine, in new condition and inspected by a very careful quality control. All products offered by Rotap are protected by a 14 days unconditional satisfaction policy which guarantees a full refund or product exchange if in new and unused condition.

Return and Exchange Conditions

If there are any obstacles for reselling the good such as scratches, marks, or blemishes on the item; and/or any signs of wear on the product, the tags, and/or the case; and the product has been sized or altered in any way, we cannot accept the items for return or exchange.

The item must be returned in new and unused condition, in the original boxes and with all paperwork (this includes warranties), parts and accessories to insure full credit.

Certain individual products are ineligible for return, as noted on the website pages displaying those products.